O Karino

Kilka słów o nas...

Firma KARINO zbudowała markę i zaufanie klientów oferując najwyższej jakości towary i usługi w trzech wiodących branżach.

Sklep JEŹDZIECKI

Sklep jeździecki Karino przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom jazdy konnej. Bo jeździectwo to pasja, która uczy szacunku i odpowiedzialności, czyli dbania o dobro drugiego stworzenia. Tu nie ma miejsca na obojętność. Liczy się dyscyplina, ambicja ale i jakość, dlatego oferujemy produkty sprawdzonych i renomowanych marek dla jeźdźców, dla koni i do stajni. Zróżnicowany asortyment sprosta oczekiwaniom profesjonalnych jeźdźców, oraz amatorów, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kłusy w fascynującym i pięknym końskim świecie. Dlatego proponujemy funkcjonalne, ergonomiczne i trwałe produkty odpowiednie dla klientów indywidualnych, szkółek jeździeckich, czy hodowców. Oprócz wyposażenia dla jeźdźca i konia w naszej ofercie znajduje się również wyposażenie pastwisk, ogrodzenia elektryczne oraz kosmetyki pielęgnacyjne i suplementy dla koni. Wszystko to dostępne dla Was w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym znajdującym się w Zduńskiej Woli przy ulicy Lawendowej 25. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami, a także do zakupów.

Artykuły BHP

Bezpieczeństwo jest najważniejsze. A odzież ochronna czy środki ochrony indywidualnej przestały być wymaganym przepisami złem koniecznym, a stały się inwestycją, która może przynieść tylko wymierne korzyści. Bo zdrowie i życie ludzkie nie ma ceny. Dlatego zapraszamy do skorzystania z różnorodnej i bogatej oferty wysokiej jakości produktów podnoszących bezpieczeństwo i zapewniających ochronę ciała przed wszelkimi zagrożeniami jakie mogą pojawić się w środowisku pracy. Dbamy o to, aby nasze towary charakteryzowały się wysoką jakością oraz użytecznością, co wpływa nie tylko na zapewnienie ochrony, ale również na komfort pracy.

Branża PRZECIWPOŻAROWA

Oferujemy sprzęt przeciwpożarowy renomowanych producentów, dlatego, że stawiamy przede wszystkim na jakość i bezpieczeństwo. Pewność, co do prawidłowego zadziałania sprzętu przeciwpożarowego daje naszym klientom poczucie pewności i spokoju. Zajmujemy się kompleksowym doradztwem i wyposażaniem budynków publicznych, firmowych oraz prywatnych w sprzęt, taki jak gaśnice, hydranty wewnętrzne, hydronetki, koce i kule gaśnicze, armatura pożarnicza, prądownice, sprzęt strażacki, węże pożarnicze strażackie, wytwornice piany, szafki ochronne na gaśnice, węże oraz inny sprzęt.

Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty produktowej i szkoleniowej naszej firmy. Prowadzimy sprzedaż drogą tradycyjną, a już niebawem również przez  sklep internetowy, w którym wygodnie będziecie mogli zrealizować zakupy. Zapewniamy bezpieczną wysyłkę towarów i szybki czas realizacji zleceń.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami, a także do zakupów.

Zapisz się do newslettera

Chcesz być informowany na bierząco o naszych promocjach i nowościach?
Zapisz się do naszego newslettera!